Nejlépe zarybněná nádrž v České republice!


Aktuality


Jedno chytací místo = jeden rybář !!!
Jeden rybář = jedno chytací místo !!!
Dobrý den,

jelikož se nám stává, že si rybáři myslí, že přikoupením čtvrtého prutu můžou chytat na jednom místě dva rybáři, přidáváme tutu informaci do aktualit i na fórum i na seznam chytacích míst.

Jedno chytací místo = jeden rybář, který chytá až na 3 pruty, může si přikoupit čtvrtý, který pouze na vláčku !!!!

S pozdravem

Jana a Josef Vepřekovi
Úprava chytacích míst
Upozorňujeme, že nově máme přidané v seznamu rezervací místo 26 a 27, které jsou na konci pláže. Dále upozorňujeme, že místo 3 bylo zrušeno.
Jelikož byly neustále zmatky při objednávání míst, které patří ke karavanům, byla udělána úprava a při objednávce karavanů K3, K4, K5 a K6. Jakmile si zakliknete objednávku karavanu, automaticky se vám k němu zobrazí místa, které k němu patří pro dokončení objednávky. To stejné i naopak, pokud si objednáte místa, které patří ke karavanu, automaticky se vám zobrazí karavan, který k danému místu patří pro dokončení objednávky. Samotná místa nebo karavany již nelze objednávat.

Příjezd a parkování !!!
Při příjezdu na Grunty za účelem rybolovu, je nezbytné se nejdříve nahlásit správci rybníka, který vypíše povolenku a sdělí, kam máte zaparkovat motorové vozidlo. Není dovoleno jakékoli motorové vozidlo parkovat u chytacího místa, jelikož by zasahovalo na VKP( Významný krajinný prvek ).
Informace
Rezervační systém už je v provozu.

Fotografie na hlavní straně nejsou všechny aktuální, zejména na Gruntech v současné době není restaurace ani občerstvení. Paní správcová jezdí denně do obchodu, je možné ji poprosit o zakoupení jídla, vody apod. Nebo využít rozvozu jídel ze Sokolnic - vozí meníčka i pizzu až na chytací místo.

Děkujeme za pochopení.
Vítáme Vás na Gruntech
Od 3.1.2008 je možné si chytací místa rezervovat přes internet. Návod na rezervaci je uveden pod odkazem Chytací místa.

reklama

Náhodné foto