Nejlépe zarybněná nádrž v České republice!


Aktuality


Pozor, změna!
Objednávky a rezervace budou spuštěny od 1.února 2020.
ukončení sezóny 2018
Děkujeme Vám za letošní přízeň a tímto, od 1. prosince 2018, ukončujeme letošní sezónu a již nyní se těšíme na sezónu následující.
Všem přejeme příjemné vánoční svátky a šťastný Nový rok 2019.

Josef a Jana Vepřekovi
Novinky !!!
Upozorňujeme, že nově od 10.9.2018 je výše zálohy 50% z celkové ceny !!!

Rybáře, kteří jsou objednáni a nezaplatí zálohu nebo se dopředu neomluví, že nepřijedou, již zásadně příště neobjednáváme!! Díky takovýmto jedincům si nemohou pak zarybařit jiní zájemci a zbytečně zůstane prázdné chytací místo!

Dítě (do 10 let ) loví zdarma, k lovu ryb smí používat pouze jeden prut na brček. Osoba dohlížející nad rybařícím dítětem je zodpovědná za dodržování těchto zde stanovených pravidel a řádu v plném rozsahu.
Jedno chytací místo = jeden rybář !!!
Jeden rybář = jedno chytací místo !!!
Dobrý den,

jelikož se nám stává, že si rybáři myslí, že přikoupením čtvrtého prutu můžou chytat na jednom místě dva rybáři, přidáváme tutu informaci do aktualit i na fórum i na seznam chytacích míst.

Jedno chytací místo = jeden rybář, který chytá až na 3 pruty, může si přikoupit čtvrtý, který pouze na dravce nebo plavanou !!!!

S pozdravem

Jana a Josef Vepřekovi
Úprava chytacích míst
Upozorňujeme, že nově máme přidané v seznamu rezervací místo 26 a 27, které jsou na konci pláže. Dále upozorňujeme, že místo 3 bylo zrušeno.
Jelikož byly neustále zmatky při objednávání míst, které patří ke karavanům, byla udělána úprava a při objednávce karavanů K3, K4, K5 a K6. Jakmile si zakliknete objednávku karavanu, automaticky se vám k němu zobrazí místa, které k němu patří pro dokončení objednávky. To stejné i naopak, pokud si objednáte místa, které patří ke karavanu, automaticky se vám zobrazí karavan, který k danému místu patří pro dokončení objednávky. Samotná místa nebo karavany již nelze objednávat.

Příjezd a parkování !!!
Při příjezdu na Grunty, za účelem rybolovu nebo návštěvy, je nezbytné se nejdříve nahlásit správci rybníka, který Vám vypíše povolenku, návštěvu zapíše a sdělí, kam máte zaparkovat motorové vozidlo. Není dovoleno jakékoli motorové vozidlo parkovat u chytacího místa, jelikož by zasahovalo na VKP( Významný krajinný prvek ).
Informace
Upozornění:

Jelikož je stále sucho, máme v současné době stále úbytek vody o 1-1,5m. Na doplnění vody se pracuje.

Na Gruntech není restaurace ani občerstvení !!!
V blízké vesnici Jiříkovice nebo Ponětovice jsou malé obchůdky nebo je možné nakoupit ve Šlapanicích v Albertu, který je vzdálen 3 km.
Můžete využít i rozvozu jídel z restaurace v Sokolnicích - vozí meníčka i pizzu až na chytací místo.

Voda je na Gruntech pouze užitková, pitnou vodu si dovezte nebo opět můžete zakoupit v blízkém okolí.

Pokud jedete na Grunty v letním období a chcete se na svém chytacím místě koupat, vezměte si boty do vody, aby jste si nepořezali nohy o slávky (škeble).

Děkujeme za pochopení.
Vítáme Vás na Gruntech
Od 3.1.2008 je možné si chytací místa rezervovat přes internet. Návod na rezervaci je uveden pod odkazem Chytací místa.

reklama

Náhodné foto